Порошенко закликає притягнути до відповідальності тих, хто зірвав програму харчування в армії

Хто не годує свою армію, гарантовано буде годувати чужу, – заявив п’ятий президент

Посадовці, які фактично зірвали програму харчування у Збройних силах Украіни, мають за це відповісти. Те, що Верховна Рада була змушена ухвалювати відповідний закон і рятувати систему забезпечення армії – ненормально, і свідчить про абсолютну некомпетентність влади. Про це заявив п’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко в інтерв‘ю для кількох телеканалів.

«Після того, як ми збудували армію, запустили в більшій половині бойових бригад нову систему харчування, некомпетентні люди не оголосили тендери, не уклали контракти, не запровадили необхідні штатні одиниці, не забезпечили необхідні харчові позиції – і зараз намагаються навантажити постачальників, які були ще за часів нашої команди, щоб вони продовжили виконувати свої обов’язки», – обурився Порошенко.

«Я уявити собі такого не міг. Добре, не запускаєте нових реформ. Але зірвати програму харчування українських воїнів та ще й запропонувати принизливе «Друзі, хто що може, може ви передасте на безкоштовній основі, щоб годувати армію»?

Хто не годує свою армію, гарантовано буде годувати чужу. І це ж ситуація так складається не тільки з військовим харчуванням. Тому безумовно, що ми підтримали зазначений законопроект, тому що це захист армії. Але хто буде притягнутий до відповідальності за це?», – наголошує Порошенко.

«Ми не можемо, щоб над Україною, а особливо над її Збройними силами проводили такі експерименти, які залишають українських воїнів голодними. Таку я прийняв армію. Не було харчів, голодні, роздягнуті, роззуті, без озброєння, без боєприпасів, без досвіду, без співпраці з НАТО, без нічого. Але зруйнувати те, що ми побудували?! За це мають понести відповідальність винні», – переконаний п’ятий президент.

Раніше Порошенко заявив, що вимагає розслідувати, хто залишив армію без харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *