Порушники митних правил сплатили до бюджету 408 тис. грн штрафів

Упродовж січня-жовтня 2019 року фахівці Тернопільської митниці ДФС склали 87 протоколів про порушення митних правил. З них 57 протоколів стосувалися перевищення встановленого Митним кодексом України строку доставки товарів до органу доходів і зборів призначення, 12 – за дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон із приховуванням від митного контролю, 8 – за перевищення строку тимчасового ввезення товарів, 5 – за неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем. Решта протоколів склали у зв’язку з недекларуванням товарів, що переміщуються через митний кордон нашої держави, застосуванням дій, спрямованих на зменшення митних платежів, зберігання, перевезення чи придбання товарів, ввезених на митну територію України з приховуванням від митного контролю.

З початку року за результатами роботи митниці в правоохоронному напрямку, а саме від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці, до Державного бюджету України перераховано 408 тис. гривень.

За десять місяців цього року митницею розглянуто 71 справу про порушення митних правил і винесено постанови про притягнення особи до відповідальності у вигляді штрафу в сумі 553 тис. гривень. До суду передали 14 справ про порушення митних правил.

З метою перевірки автентичності документів, поданих до митного контролю та митного оформлення, до уповноважених митних органів іноземних направлено чотири запити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *