Посадовці Служби автомобільних доріг Тернопільської області загнали державу в борги

Посадовці Служби автомобільних доріг Тернопільської області загнали державу в борги. Тепер на осіб, що зловживали службовим становищем та чинили протиправне чекає кримінальна відповідальність.

Зокрема, кажуть у прокуратурі, дії держслужбовців призвели до багатомільйонної заборгованості  держави перед приватними установами.

— Попередньо слідством встановлено, що впродовж двох останніх років посадовці установи протиправно уклали з комерційними структурами договори на виконання дорожньо-ремонтних робіт в регіоні на 103 мільйони гривень, незважаючи на те, що вказана сума значно перевищувала  бюджетні надходження на вказані витрати, — йдеться у матеріалах кримінального провадження стосовно посадовців САД.

В результаті таких махінацій зі сторони посадових осіб перед приватними установами, що здійснювали підрядні роботи за договорами виникла заборгованість, яка стала підставою для блокування казначейських рахунків Служби автомобільних доріг Тернопільської області, та виконання їхніх функціональних обов’язків.

Тепер за скоєне винуватцям доведеться відповідати перед законом. Справу направили в суд. Деталі згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *