ПОШМАТУВАТИ ОКРУГ: ЯК МЕР ЧОРТКОВА РВЕТЬСЯ В ПАРЛАМЕНТ

Любитель дорогих автомашин, політичний перебіжчик і принижувач жінок Володимир Шматько замахнувся на крісло нардепа. Проваливши співбесіду в адміністрації Зеленського на посаду голови Тернопільської ОДА, міський голова Чорткова серйозно вирішив зайняти місце в парламенті.

Зрозумівши, що його партія «Сила людей» (а всього Шматько встиг побувати вже в трьох політичних силах) навіть близько не потрапляє до парламенту, чортківський голова вирішив балотуватися по округу №167 з центром у Чорткові. Він переконаний, що рівних йому серед 14 зареєстрованих кандидатів немає.

Втім, настав час нагадати виборцям і про «заслуги» самого Володимира Шматька.

Шматько і жінки

888888

Попри те, що Володимир Шматько одружений та виховує доньку, він ніколи не приховував свого зверхнього ставлення до жінок.

«Не сприймаю жінок керівників. Вважаю, що чоловіки краще керують». «Десь до 20 років дивувався, як жінка може автомобіль водити». Це – цитати з минулорічного інтерв’ю Володимира Шматька. Після скандалу, який розгорівся у соцмережах внаслідок таких зізнань міського голови, партія «Сила людей», членом якої є Шматько, публічно засудила його. Наступного дня перепросив і сам міський голова.

«Я, Володимир Шматько, міський голова Чорткова, безумовно поважаю жінок, не заперечую рівних прав людини будь-якої статі займати будь-які керівні посади та чітко заявляю про це. Я недооцінив важливість і чутливість цієї теми та шкодую, що, не будучи в ній експертом, почав ці розмови», –  написав Володимир Шматько.

гендер

Тим не менше, вже на старті цих виборів очільник Чорткова знову вляпався у гендерний скандал: під час сесії публічно принизив депутатку Лесю Садовську. Про це повідомила сама жінка на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Чоловік, наголошую на цьому це в першу чергу, а потім вже мер нашого міста Володимир Шматько дозволив собі по відношенню до мене … принижувати, атакувати, перебивати, … ігнорував, а потім і цинічно та публічно насміявся, наголосивши, що мій зріст на рівні стільців, які розташовані в сесійній залі, і мене взагалі не видно через це і не чути…, – написала пані Леся. – Це виглядало зі сторони дуже низько і бридко… Це була атака “Тирана (чоловіка)” Шматька, над мініатюрною жінкою, яка відбивалась, як могла. … Шматько – це “чоловік”, який не поважає жінок, викидає на них свою агресію і не одноразово це демонструє публічно як в сесійній залі не тільки до мене, а й до інших жінок, так і в суспільстві, не зважаючи, що перед ним в першу чергу жінка, а не статус, який вона носить. Ганьба та стидоба!!!! А чиї ви права йдете захищати у ВР, якщо серед громадян України є жінки, яких ви ненавидите? А де ж ваша чоловіча повага до жінок, яку ви так демонстративно йдете відстоювати в ВР?»

«Золотий унітаз» Шматька та герб у туалеті

туалет

Прославився Володимир Шматько на всю область не тільки своїм язиком і позашляховиком, а й власним «золотим унітазом» в центрі Чорткова. Закупівлю здійснювали за тендерною процедурою. Але перший тендер не відбувся, через те, що був лише один бажаючий учасник – рідний Чортківський ККП (директор Царик В.Я.). Потім і другий тендер не відбувся, бо був лише один бажаючий – це ж саме ККП. Питаєте чому? Бо місцевим можновладцям та ще й родичам (Володимир Шматько і В. Царик – двоюрідні брати!) цього й треба було. Адже якщо два тендери поспіль не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників, є право провести закупівлю за переговорною процедурою – вже без тендеру. Що успішно й зробили.

11 червня 2018 року пан Царик підписав договір із ТЗоВ «Проф-Стейт» на купівлю туалету за 649 000 гривень. На сесії міської ради депутати назвали таку закуплю ще й без їх згоди грабежем міського бюджету, злочином. Але за Шматька заступився його постійний адвокат і захисник, депутат Тернопільської обласної ради від фракції БПП Любомир Білик. Пан директор медколеджу їдко порекомендував депутатам, які не згодні з такою ціною «посадити на частині площі кущі кукурудзи і туди ходити оправлятися» (справляти нужду).

До речі. сума 649 00 грн. – це не остаточна плата за «золотий» туалет, які так звані господарники Шматько-Царик заплатити з кишень чортківчан. Адже за установку туалету рідний і дорогий (у всіх сенсах) ККП взяв як мінімум ще 70-100 тисяч.

На думку місцевих активістів, реальна вартість туалету «TOILET» 200-250 тис. грн., а отже чортківський мер, на їхню думку, переплатив понад 400 тисяч гривень!

І ще один цікавий факт. Виявляється, «Проф-Стейт» у 2018 році, окрім Чорткова, більше нікому подібних туалетів не продав. Очевидно, не було більше таких крутих покупців, як Шматько із Чорткова!

До слова, будівництво туалету в парку обійшлося всього у 75 тисяч гривень…

герб

Однак «туалетні» пригоди Шматька на цьому не завершилися. Днями в соцмережах розгорівся ще один скандал. Виявилося, що після дороговартісного ремонту туалету в приміщенні міської ради там з’явилося дзеркало, на якому зображено державний символ України – тризуб. «А чи не є це наруга та зневага до державної символіки? Чому Шматько не повісив у сральні портрет ПОРОХА, а тільки в кабінеті? Туалет доступний тільки для персоналу Чортківської міської ради, він завжди закритий на замок, відчинений в ті дні, коли проводиться сесія. І цей «патріот» рветься у ВР?» – обурюються чортківчани.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *