Потепління активізувало велозлодіїв

З настанням тепла краяни почали користуватися двоколісним  транспортним засобом. І одразу активізувалися велосипедні злодії.
До правоохоронців Тернопільського відділу поліції із заявою звернулася жителька обласного центру, котра вранці, 12 березня, не застала свого велосипеда на сходовій клітці. Жінка розповіла, що двоколісник зберігала у загальному коридорі, пристебнувши його  до перил велозамком. Про велокрадіжки читала, але була впевнена – її омине.
Правоохоронці вкотре застерігають: ніколи не залишайте свій велик надовго без нагляду. Часто власники “двоколісних” сподіваються на замки. Однак цей засіб лише допомагає захиститися від “випадкової” крадіжки. Якщо за справу візьмуться підготовлені крадії, то ніякий трос не врятує. Немає таких замків, які б не можна було відкрити чи зламати кусачками.
Думка про те, що ваш двоколісник не новий і дешевий, а тому нікому не потрібен, теж невірна. Саме недорогі байки є основною здобиччю велосипедних злодіїв, їх легко перепродати.
Якщо зберігаєте свій двоколісник в підвалі, сушильному приміщенні або загальному коридорі – це теж ризик. Найкраще – залишати транспорт у місці, куди важко проникнути зловмисникам. Наприклад, якщо ви живете в квартирі, то саме в ній і варто зберігати.
Дотримуйтеся простих правил і збережете своє майно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *