Представники ОБСЄ у Тернополі цікавились релігійними переходами та патріотичними організаціями

Заступник т.в.о. голови облдержадміністрації Юрій Юрик 5 вересня зустрівся із керівником Івано-Франківського відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Девідом Піге та представником СММ ОБСЄ в Україні Драганом Гаговічем. Cторони обговорили питання стосовно діяльності патріотичних організацій області та процесу переходу релігійних громад до Православної церкви України.
Юрій Юрик висловив подяку за об’єктивну позицію СММ ОБСЄ, неупереджений підхід до моніторингу безпекової ситуації, як на Сході України так і в нашій області та поширення правдивої інформації про події в Україні та її регіонах.

Начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей облдержадміністрації Ігор Кульчицький повідомив, що у зв’язку з отриманням Томосу та створенням Православної церкви України в області активізувався процес переходу релігійних громад з УПЦ в ПЦУ і запевнив, що суспільно-політична ситуація в Тернопільській області є стабільною. Цьому сприяє об’єднання зусиль органів влади, громадськості, церков, інститутів громадянського суспільства задля збереження злагоди та налагодження суспільного діалогу в регіоні.

А начальник управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Чорний повідомив, що в області триває робота щодо розвитку інфраструктури національно-патріотичного виховання. А з метою посилення співпраці з молодіжними громадськими організаціями управлінням сім’ї та молоді обласної державної адміністрації щороку проводяться  конкурси з визначення програм (проектів, заходів) розроблених інститутами громадянського суспільства Тернопільської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *