Протягом минулої доби ліквідовано 6 пожеж в екосистемах

4 березня о 10:45 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 2 га у селі Вигода Борщівського району. Загорання ліквідовано черговим караулом селища Мельниця-Подільська.

О 11:35 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1 га у селищі Скала-Подільська Борщівського району. Загорання ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди селища Мельниця-Подільська.

О 14:22 виникла пожежа сміття на відкритій території на площі орієнтовно 0,02 га у селі Шульганівка Чортківського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 6 державної пожежно-рятувальної частини Управління. Від вогню врятовано 1 будинок.

О 14:28 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 0,05 га у селі Курники Тернопільського району. Загорання ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди села Шляхтинці.

О 15:28 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 0,7 га у місті Борщів. Загорання ліквідовано черговим караулом 8 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 18:20 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 0,06 га у місті Чортків. Загорання ліквідовано черговим караулом 6 державної пожежно-рятувальної частини Управління. Від вогню врятовано 2 будівлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *