Протягом минулої доби в області ліквідовано 6 пожеж сухої трави

20 квітня о 14:00 у с. Комарин Кременецького району виникла пожежа очерету на приватній території. Внаслідок пожежі знищено очерет на площі 4 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 23 ДПРП 5 ДПРЧ Управління.

О 14:42 у с. Постолівка Гусятинського району виникла пожежа сміття та сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено суху траву та сміття на площі 0,05 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 21 ДПРП 10 ДПРЧ Управління.

О 16:20 у с. Констанція Борщівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено суху траву на площі 2,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Озеряни.

О 17:13 у с. Посухів Бережанського району виникла пожежа сміття та сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено сміття на площі 0,02 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7 ДПРЧ Управління.

О 18:20 у с. Загірці Лановецького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено сміття на площі 0,8 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 11 ДПРЧ Управління.

О 00:59 у с. Семенів Теребовлянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено суху траву на площі 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12 ДПРЧ Управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *