«Регбі дуже добре загартовує характер та вчить швидко приймати рішення», – Степан Барна про улюблений вид спорту

У рамках активних канікул на базі Тернопільських шкіл №19 та №20 відбулися змагання із регбі-5. Це безконтактна адаптована модель гри для дітей. Разом з учнями займалися і професійні гравці, і фанати цієї гри. Серед них – голова ОДА 2015-2019 років Степан Барна.

“Для мене регбі стало відкриттям кілька років тому. Тоді багатьох депутатів обласної ради запросили на тренування регбісти команди “Терен”, з’явився лише я. Пригадую, тоді мені добряче дісталось, та тим не менше саме тоді мені привили любов до цього виду спорту. Кажуть, регбі – це хуліганська гра для аристократів, а футбол – аристократична гра для хуліганів. Взагалі, заняття будь-яким видом спорту – це запорука здорового життя ”, – зазначив він.

За словами Степана Барни, зараз дуже важливо, щоб діти займалися спортом.

“Саме тому, власним прикладом хочу показати, що це і весело, і корисно. Адже ця гра поєднує силову та командну складові. Важливим є командний дух. Перемагають ті, хто має не лише сильну вольову команду, а й добре комунікують між собою. Випадання будь-якої ланки призводить до поразки усієї команди. Тому під час таких змагань діти вчаться взаєморозуміння, підтримки та командної роботи. Регбі дуже добре загартовує характер та вчить швидко приймати рішення”, – додав пан Барна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *