Рятувальники не допустили загорання 23 га лісонасаджень

16 квітня о 13:11 у с. Романівка Тернопільського району виникла пожежа сухої трави та самосіву на відкритій території на площі 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3 ДПРЧ Управління та МПК с. Шляхтинці.

О 15:01 у с. Ст. Вишнівець Збаразького району виникла пожежа сухої трави та самосіву на відкритій території на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК  сел. Вишнівець. Під час гасіння пожежі врятовано лісову посадку на площі 5 га.

О 15:17 у с. Гнилички Підволочиського району виникла пожежа сухої трави та самосіву на відкритій території на площі 4 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Кошляки.

О 16:25 у м. Тернопіль по вул. Піскова виникла пожежа  сухої трави, очерету та сміття на відкритій території на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговою зміною ЧСПТ АРЗ СП Управління.

О 16:53 у м. Кременець по вул. Березина виникла пожежа  сухої трави на відкритій території на площі 4,8 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5 ДПРЧ Управління в складі двох відділень.

О 17:40 біля с. Білоскірка Тернопільського району виникла пожежа  сухої трави та підстилки самосіву на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3 ДПРЧ Управління. Під час гасіння пожежі врятовано лісові насадження на площі 10 га.

О 18:00 у с. Садове Монастириського району виникла пожежа  сухої трави на відкритій території на площі 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Коропець. Під час гасіння пожежі врятовано сосновий ліс на площі 8 га.

О 19:50 у с. Бонівка Кременецького району виникла пожежа  сухої трави на відкритій території на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5 ДПРЧ Управління.

О 20:20 у селі Різдв’яне  Теребовлянського району виникла пожежа  сухої трави на відкритій території на площі 0,01 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12 ДПРЧ Управління.

О 20:34 у с. Оришківці Лановецького району виникла пожежа  сухої трави на відкритій території на площі 0,05 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 11 ДПРЧ Управління.

О 20:56 у с. Комарівка Бережанського району виникла пожежа  сухої трави на відкритій території на площі 0,045 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7 ДПРЧ Управління.

О 21:11 у с. Дибще Козівського району виникла пожежа  сухої трави на відкритій території на площі 0,003 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 18 ДПРЧ Управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *