Ще три парафії Тернопільщини приєдналиць до ПЦУ

Три парафії, які раніше підпорядковувалися Московському патріархату, приєдналися до Православної церкви України. Відтепер у її складі громади зі сіл Тетильківці, Гриньківці та Малі Дедеркали Шумського району. Указ про приєднання парафій з цих населених пунктів підписав Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

«Три парафії, які раніше підпорядковувалися УПЦ Московського патріархату, звернулися з проханням про прийняття до складу Тернопільської єпархії Православної Церкви України. Відтак прохання цих громад було задовільнено і підписано відповідні укази. Передували цьому збори, які були проведені безпосередньо у громадах. 23 лютого відбулися такі збори парафіяльних громад Казанської ікони Божої Матері с. Малі Дедеркали і Святого Миколая с. Гриньківці Шумського району. 24 лютого збори відбулися у Тетильківцях. На зборах громад переважною більшістю голосів було ухвалене рішення об’єднатися в єдиній Православній Церкві України. Після затвердження статуту Єпархії громади отримають усі необхідні документи. Нині ще рішення стоїть за самими священиками, проте в будь-якому випадку, громади вже визначилися».

Як повідомили у Тернопільській єпархії Православної церкви України, в області 24 релігійні громади заявили про свій перехід до Православної церкви України. До слова, приєднатися до Православної церкви України може будь-яка християнська громада, більшість членів якої приймає таке рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *