Щодня кількість пожеж в екосистемах зростає

19 березня

О 09:49 виникла пожежа очерету на відкритій території на площі 0,5 га у селі Озеряни Борщівського району. Загорання ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди села Озеряни.

О 10:33 виникла пожежа сухої трави та стерні на площі 1,06 га у селі Підгороднє Тернопільського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 2 державної пожежно-рятувальної частини 1 ДПРЗ Управління.

О 13:08 виникла пожежа сухої трави, що перекинулась на закинутий житловий будинок, у селі Розтоки Кременецького району. Вогонь знищив закинутий будинок та речі домашнього вжитку на площі 50 м.кв. Причина виникнення події – спалювання сухої трави. Загорання ліквідовано черговим караулом 23 державного пожежно-рятувального поста 5 ДПРЧ Управління. Від вогню врятовано господарську будівлю.

О 13:26 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 4,5 га у місті Монастириська. Загорання ліквідовано черговим караулом 19 державної пожежно-рятувальної частини. Недопущено перекидання вогню на 6 житлових будівель, які знаходилися поруч.

О 13:28 виникла пожежа сухої трави та самосіву на площі 3 га у селі Шутроминці Заліщицького району. Загорання ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди села Литячі.

О 13:32 виникла пожежа сухої трави та дров на відкритій території на площі 0,09 га у селі Підволочиськ. Загорання ліквідовано черговим караулом 20 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 14:09 виникла пожежа сухої трави та дров на відкритій території на площі 0,05 га у селі Мишковичі Тернопільського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 3 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 14:41 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,05 га у селі Підгороднє Тернопільського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 2 державної пожежно-рятувальної частини 1 ДПРЗ Управління.

О 14:41 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1 га у місті Кременець. Загорання ліквідовано черговим караулом 5 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 14:45 виникла пожежа сухої у селі Стриївка Збаразького району. Загорання ліквідовано черговим караулом 4 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 14:46 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 4,8 га у селі Пищатинці Борщівського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 8 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 14:47 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,05 га у селі Кам’янки Підволочиського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 20 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 14:50 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 4,5 га у селі Потуторів Шумського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 16 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 15:22 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,05 га у селі Блищанка Заліщицького району. Загорання ліквідовано черговим караулом 15 державної пожежно-рятувальної частини Управління із залученням 8-ми місцевих жителів та 1 одиниці сільськогосподарської техніки.

О 15:29 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,03 га у місті Ланівці. Загорання ліквідовано черговим караулом 11 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 15:29 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1 га у селищі Скала-Подільська Борщівського району. Загорання ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди селища Скала-Подільська.

О 15:33 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1 га у селі Млинівці Зборівського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 15:40 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 3 га у селі Рибники Бережанського району. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 15:45 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,05 га у селі Городниця Гусятинського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 10 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 15:48 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,04 га у селищі Дружба Теребовлянського району. Пожежу ліквідовано черговим караулом 25 державного пожежно-рятувального поста 12 ДПРЧ Управління. Від вогню врятовано житлову будівлю та самосів хвойних порід на площі 3 га.

О 16:58 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,5 га у селі Криниця Монастириського району. Пожежу ліквідовано черговим караулом 19 державної пожежно-рятувальної частини Управління. Під час гасіння пожежі врятовано одну господарську будівлю.

О 17:25 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,5 га у місті Почаїв. Загорання ліквідовано черговим караулом 23 державного пожежно-рятувального поста 5 ДПРЧ Управління.

О 17:57 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 2 га у селі Озерна Зборівського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 18:12 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,5 га у селі Комарівка Монастириського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 19 державної пожежно-рятувальної частини Управління. Під час гасіння пожежі врятовано дві господарські будівлі та не допущено поширення вогню на хвойні насадження площею 1 га.

О 18:17 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1 га у селі Колодно Збаразького району. Загорання ліквідовано черговим караулом державної пожежно-рятувальної частини Управління. Під час гасіння пожежі врятовано с/г посівів на площі 5 га.

О 18:45 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 4 га у селі Волощина Бережанського району. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 18:56 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,02 га у місті Бучач. Загорання ліквідовано черговим караулом 9 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 18:57 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1 га у місті Монастириськ. Загорання ліквідовано черговим караулом 19 державної пожежно-рятувальної частини Управління. Під час гасіння пожежі врятовано сонячну електростанцію на площі 1 га.

О 19:00 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 4,5 га у селі Плебанівка Теребовлянського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 12 державної пожежно-рятувальної частини Управління. Під час гасіння пожежі не допущено поширення вогню на ліс площею 5 га.

О 19:05 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,03 га у селі Дорофіївка Підволочиського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 20 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 19:17 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,5 га у селі Мала Білка Лановецького району. Пожежу ліквідовано черговим караулом 11 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 19:29 поблизу очисних споруд виникла пожежа сухої трави та очерету на площі 1 га у місті Тернопіль. Пожежу ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління.

О 19:49 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,05 га у місті Збараж. Пожежу ліквідовано черговим караулом 4 державної пожежно-рятувальної частини Управління. Під час гасіння пожежі врятовано лісопосадку площею 3 га.

О 19:57 виникла пожежа сухого очерету на відкритій території на площі 1,5 га у селі В. Бірки. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 19:59 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1 га у селі Вовківці Шумського району. Загорання ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди села В.Дедеркали.

О 20:59 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,5 га у селі Рідколісся Монастириського району. Пожежу ліквідовано черговим караулом 19 пожежно-рятувальної частини Управління.

О 21:00 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,5 га у селі Пробіжна Чортківського району. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК села Пробіжна. Під час гасіння врятовано одну господарську будівлю.

О 21:27 виникла пожежа сухої трави та очерету на площі 1,5 га у селі Біла Тернопільського району. Пожежу ліквідовано черговим караулом 1 державної пожежно-рятувальної частини 1 ДПРЗ Управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *