Стало відомо скільки жителів області обстежили методом ПЛР-тестування

На Тернопільщині методом ПЛР-тестування обстежили 1683 людини. В цілому у 287-ох мешканців області підтвердили діагноз COVID-19.

Як повідомили у міській раді, під підозрою залишається 28 осіб, госпіталізовано 64 людини, 2876 жителів Тернопілля перебувають на самоізоляції.

“Завдяки дотриманню обмежувальних заходів, які проводились в Тернополі, медики змогли утримати ситуацію на прийнятних рівнях: відсутні нові летальні випадки і захворювання медичних працівників в госпітальних базах”, – говорить епідеміолог Володимир Паничев.

У зв’язку із наближенням Великодніх свят, тернополян просять неухильно виконувати обмежувальні заходи, які діють у Тернополі.

“Кількість людей, які прибувають з-за кордону, збільшується. В Тернополі на базі міської лікарні №3 сім людей проходять обсервацію. Це контактні особи та люди, які прибувають з-за кордону”, – додають в мерії.

В Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги на сьогодні перебуває 15 пацієнтів, 11 – на амбулаторному лікуванні. В інфекційно-діагностичному відділенні дитячої міської лікарні не перебуває жодного пацієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *