Старшокласників Тернопільщини запрошують у школу «Агенти змін»

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Благодійною фундацією «Агенти змін» та Центром політичних студій та аналітики «Ейдос» в 2020 році проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» (чотири етапи).

До навчання запрошуються учні 8-10 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення.

Мета школи: виховання громадянської свідомості учнівської молоді України шляхом неформального інтерактивного навчання.

Школа проходитиме у Києві в чотири етапи (по чотири дні у березні, травні, жовтні, листопаді) та передбачає домашні завдання та консультації в режимі on-line для учнів.

Для участі у школі необхідно до 10 лютого 2020 року (дедлайн – 23:59):
– заповнити всі поля анкети за посиланням http://bit.lv/AZ2020 Anketa  ;
– прочитати промову Джона Кеннеді 1963 року “Я — берлінець” за посиланням http://bit.ly/AZ2020_Speech ;
– переглянути відеокліп Rag’n’Bone Man – Human (Official Video) http://bit.ly/AZ2020 Song ;
– надіслати на електронну адресу scakyiv@gmail.com есе на 400-500 слів на тему: «Хто я і що для мене важливо?».

Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учасника відбору за принципом доброчесності. Будь-які цитування без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться.

Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад Іванов_Андрій_есе_Хто_я).

Зі всіх заявок будуть відібрані лише 50 учасників.

Списки учнів – учасників навчання в школі буде розміщено на сайті Національного центру «Мала академія наук України» після 24 лютого 2020 р. (розділ «Заходи, проекти» – «Школа «Агенти змін», посилання «списки»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *