Степан Барна: формула Штайнмаєра – це формула Путіна. Ми маємо протистояти повільній окупації нашої держави

Підписання формули Штайнмаєра є великим викликом для України, який ставить під загрозу майбутнє держави. Голова фракції «Європейська солідарність» у Тернопільській обласній раді Степан Барна наголошує на цьому у зверненні, яке він записав на Майдані Незалежності в Києві.

Нагадаємо, в столиці триває акція протесту, її учасники називають “формулу Штайнмаєра” капітуляційною.

«Формула Штайнмаєра – це формула Путіна, це формула капітуляції. Ми маємо протистояти повільній окупації нашої держави і сьогодні ніхто не має права бути байдужим, незалежно від партійної приналежності. Звертаємося до українського парламенту, до депутатів Верховної Ради, адже наступний крок, зокрема ратифікація формули Штайнмаєра, за вами. А ви маєте визначитися – ви громадяни України, чи ви є тими, хто буде обслуговувати російський режим. Бо кожне «за» або «проти» буде визначати існування нашої держави. Перед тим як приймати рішення – раджу народним депутатам України, в тому числі й від Тернопілля, подивитись в очі матерям, дружинам і дітям загиблих Героїв, у нас їх більше сотні. Загалом по Україні загиблих уже більше 13 тисяч», – акцентував Степан Барна.

Він також наголосив, сьогодні не мають права бути байдужими й органи місцевого самоврядування та жоден громадянин України.

«Я звертаюся до депутатів обласних рад всієї України висловити свою позицію, і зокрема до депутатів Тернопільської обласної ради. Тут, на майдані, ми проводили виїзні засідання сесії Тернопільської облради у 2014 році. Думаю, сьогодні також маємо зафіксувати свою позицію. Звертаюся також до усіх громадян України – висловити свою позицію. Впевнений, що ми Україну збережемо і переможемо», – звернувся Степан Барна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *