Степан Барна: Ініціатива «Озеленення країни» об’єднає усіх, хто окремо у своїх регіонах займався збереженням лісу та лісових насаджень

У Києві відбулася презентація проекту «Озеленення країни». Добра ініціатива, яка полягає у тому, щоб висадити 1 000 000 дерев в один день. Заплановано це реалізувати спільними зусиллями усією країною 20 березня поточного року.
Загалом, це частина глобального проекту з висадження 100 000 000 дерев. Основна мета – зробити нашу країну чистішою та «здоровішою», привернути увагу до відновлення екосистеми України і планети, а також продемонструвати цим прикладом, що нам потрібно розвивати нашу екологічну свідомість та культуру.

«У нашій Тернопільській області така робота також мала місце останні чотири роки. За моєї ініціативи були підтримані екологічні акції з висадження зелених насаджень, зокрема, ми двічі на рік – навесні та восени, озеленювали нашу область. Так, було висаджено понад сім мільйонів деревць. Крім того, з обласного бюджету ми виділили 3,2 млн. грн. на те, щоб придбати саджанці, оформлювати землю, виробляти необхідну документацію тощо. Ці акції будемо продовжувати й надалі», – каже Степан Барна, голова Тернопільської ОДА (2015-2019 рр.).

Він також акцентує, що дана ініціатива «Озеленення країни» важлива й тим щоб об’єнає усіх, хто окремо у своїх регіонах займався збереженням лісу та лісових насаджень. «Дякую організаторам проекту Сергію Гайдайчуку та Ганні Крисюк за гарний приклад! Не словом, а ділом!», – резюмує Степан Барна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *