Степан Барна: Наша партія «Європейська солідарність» – єдина в Україні, яка витримала гендерну складову на парламентських виборах. Цієї позиції будемо дотримуватися й на місцевих

Для нашої команди «Європейської солідарності» питання гендерної рівності ніколи не було чужим. Щодо нашого центрального осередку та місцевих організацій, то жінки тут гідно представлені. Зокрема, коли я був головою Тернопільської ОДА, ми робили аналіз працівників державної служби й серед 2,5 тисяч держслужбовців – 2/3 – жінки, також три жінки в нас були й серед голів райдержадміністрацій.

Водночас, наша фракція «Європейської солідарності» у Тернопільській обласній раді активно підтримує всі ініціативи спрямовані на створення умов для самореалізації жінок. Для нас жінка – це основа не тільки сім’ї, а й державного будівництва. Про це сьогодні мав змогу сказати на координаційній зустрічі «Ліга жінок-виборців України 50/50», завдання якої залучати жінок до участі у політичних процесах, в прийнятті рішень в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Додам, що наша партія «Європейська солідарність» – єдина в Україні, яка витримала гендерну складову на парламентських виборах. Цієї позиції будемо дотримуватися й на місцевих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *