Степан Барна про бюджет-2020: Фракція “Європейська солідарність” проголосувала за стабільність області, як це буде виконуватися, – питання до обласної державної адміністрації

Понад 2 млрд 200 млн. грн. складатиме бюджет Тернопільської області на 2020 рік. Це значно менше, ніж у 2019-ому, коли обласний бюджет становив понад 6 млрд. грн. Водночас, на 310 млн. грн. зменшується додаткова дотація, а також медична субвенція – з 1,5 млрд. грн. до 300 млн. грн.

Утім, незважаючи на багато зауважень та застережень від депутатів, проект бюджету на 2020 рік все ж було підтримано. Ми, як послідовна політична сила, розуміємо, що наша область повинна бути з бюджетом, бо це збалансовує видатки. Як цей бюджет буде виконуватися, – це уже питання до Тернопільської обласної державної адміністрації, яка, власне, й розробила та подала на розгляд сесії Тернопільської обласної ради даний проект.

Депутати, у тому числі й наша фракція «Європейська солідарність», проголосували за стабільність області. Чи буде цей бюджет соціально спрямованим та бюджетом розвитку, – побачимо. Принаймні, за це взяла на себе відповідальність облдержадміністрація.

Наша ж політична сила й надалі виступає за економічне зростання регіону, залучення інвестицій та створення нових робочих місць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *