Степан Барна про домовленості в Мінську: Ми не можемо залишатися осторонь зради національних інтересів, тому наша фракція ініціює скликання позачергової сесії Тернопільської обласної ради

Фракція «Європейської солідарності» у Тернопільській обласній раді ініціює скликання позачергової сесії обласної ради у зв’язку з подіями у Мінську. Ми не можемо залишатися осторонь в питаннях зради інтересів України на користь Москви й звертаємося до голови Тернопільської обласної ради підтримати нас у цій позиції.

Ми вважаємо недопустимим, що під прикриттям проблем з коронавірусом у Зеленського домовились про прямі переговори з ОРДЛО. Таким є зміст «Рішення тристоронньої контактної групи про заснування так званої Консультативної ради». У цій раді бойовики ЛНР та ДНР визнаються, як окремий субєкт на переговорах з Україною. А Росія, справжній агресор, навпаки виводиться з переговорів і прирівнюється як спостерігач до Німеччини, Франції та ОБСЄ.Це, водночас,  легалізує версію Кремля про внутрішній конфлікт в Україні.

Тому, ми категорично не погоджуємося з цією антиукраїнською позицією і вимагаємо від президента України, Верховної ради України не дозволити створення Консультативної ради та зняття відповідальності з Росії. Свою позицію вимагаємо, щоб висловили також народні депутати від Тернопільщини у Верховній раді України та на сесії Тернопільської обласної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *