Степан Барна про сплави на Дністрі: Це добра можливість об’єднати команду (відео)

«Надзвичайно насичені новими враженнями, емоціями, а також фізичними навантаженнями видалися вихідні», – каже Степан Барна про сплави на Дністрі.

За його словами, три дні сплаву з двома чудовими командами – із Світовим конгресом українських молодіжних організацій та молодіжним крилом «Європейської Солідарності» додають впевненості та сил, що наша Україна неодмінно буде розвиватися та процвітати. «Бо з такою молоддю і таким потенціалом ми нездоланні!», – наголосив він.

У п’ятницю, 23 серпня, нагадаємо, на Тернопіллі побували українці з семи країни світу – із Сербії, Казахстану, Росії, Грузії, Польщі тощо. А у неділю та понеділок – молодіжна партії «Європейська Солідарність».

«З українською діаспорою, зокрема, ми взяли участь у кількох флешмобах з нагоди Дня Державного прапора України. Нам важливо було донести меседж, що сьогодні наш народ об’єднаний одним із державних символів – національним стягом, за який віддавали свої життя багато поколінь українців. Тому це свято не просто дата. Це історія мільйонів, які вірять в Україну, які люблять Україну і живуть заради неї. Україна неодмінно переможе, бо наша сила – в єдності! Мандруйте Тернопіллям, яке прекрасне за будь-якої погоди!», – закликав Степан Барна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *