Степан Барна про участь у Міжнародному форумі в Ряшеві: Сьогодні нам потрібно об’єднуватися, щоб протистояти загрозам з боку Російської Федерації

Для нас дуже важливе питання протидії російській пропаганді, адже Україна сьогодні перебуває в стані гібридної війни. На цьому наголосив депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна під час форуму Європа-Україна, що відбувається у польському місті Ряшів.

«Реванш проросійських сил відбувається на всіх рівнях всередині нашої країни та на зовнішній арені по відношенні до нашої країни також. І якщо протягом останніх п’яти років навколо України була сформована сильна міжнародна коаліція, то сьогодні ситуація змінюється до навпаки. Тому тепер нам вкотре потрібно піднімати цю тему на усіх можливих міжнародних майданчиках, а також говорити про загрози та виклики, які пов’язані з Росією, як країною-агресором. Дуже важливо, що саме це питання буде предметом обговорення під час 13-го форуму у польському місті Ряшів Європа-Україна: нові можливості – старі загрози», – акцентував він.

Тернопільщина також представлена на цьому форумі офіційною делегацією.

«Ми готові доносити свою позицію на усіх майданчиках. Сьогодні нам потрібно об’єднуватися, щоб протистояти загрозам з боку Російської Федерації. Водночас, маємо говорити про повернення українських Донбасу та Криму. Ключовим для нашої країни у цьому плані є питання членства в НАТО, що наша команда “Європейської солідарності” відстоювала і продовжує робити. Сподіваємося на розуміння та підтримку наших колег і партнерів», – зауважив Степан Барна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *