Степан Барна про виїзне засідання сесії обласної ради у Києві: «Ми будемо захищати нашу землю і ми переможемо!»

Вчора відбулася безпрецедентна подія. Завдяки позиції депутатів Тернопільської обласної ради, які згуртувалися та приїхали на виїзне засідання сесії обласної ради до Києва, ми змогли довести, що наша область має принципову позицію щодо ринку землі у тому форматі, у якому його пропонує діюча влада. На цьому наголосив голова фракції «Європейська солідарність» у Тернопільській обласній раді Степан Барна, який взяв участь у виїзному засіданні сесії облради в Києві 18 грудня.

«Вчора цей законопроект зняли з голосування. Вважатимемо це маленькою перемогою. Утім, це не означає, що ми припиняємо відстоювати свою позицію і надалі», – підкреслив Степан Барна.

Він наголосив, що депутатам обласної ради, в тому числі й фракції, яку він представляє, а до неї входять дев’ять депутатів-аграріїв, небайдужа доля малих фермерських господарств і сільськогосподарських підприємств області. На Тернопільщині таких 250, де працюють більше 15 тисяч людей.

Степан Барна також наголосив, що не можна говорити про підтримку української армії у той час, коли стоїть питання, що російські компанії та російські громадяни можуть купити українську землю.

«Тому вкотре звертаюся до слів великого діяча і духовного лідера українського народу Андрея Шептицького, який сказав, що в час війни землею не торгують, за неї воюють. Ми будемо захищати нашу землю і ми переможемо!», – акцентував голова фракції «Європейська солідарність» в облраді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *