Степан Барна про зміни до Конституції України: Не маємо права допустити згортання реформи децентралізації влади

Будь-який орган місцевого самоврядування зобов’язаний реагувати на суспільні виклики. Тернопільська обласна рада, у тому числі, й фракція «Європейська солідарність», часто проявляла ініціативу і виступала із різними зверненнями до вищого керівництва країни.

«Сьогодні на сесії обласної ради також підтримали звернення, яке ініціювала наша фракція, щодо неприпустимості внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади, запропоновані на розгляд Верховної ради. Адже це складає загрозу не лише для згортання реформи децентралізації і відповідно усіх ресурсів та повноважень, переданих на місця, а й підриває демократичний лад нашої країни», – зазначив голова фракції «Європейська солідарність» у Тернопільській обласній раді Степан Барна.

«Закликаємо не допустити поспішного голосування за законопроект №2598. Інакше під егідою децентралізації Україна ризикує отримати посилену владну вертикаль старого зразка замість європейських інституцій місцевої демократії. Не маємо права допустити згортання реформи децентралізації влади», – акцентував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *