Степан Барна розкритикував роботу облдержадміністрації через неготовність до боротьби з коронавірусом

Я рідко давав оцінку роботі нової влади в області, але зараз, м’яко кажучи, в мене вже терпець вривається. Наголосив екс-голова Тернопільської ОДА, голова фракції «Європейської солідарності» у Тернопільській обласній раді Степан Барна під час позачергової сесії обласної ради.

«Вчора на сесії Тернопільської обласної ради було важко стримати емоції. Чому? Бо що було зроблено за три місяці для того, аби підготуватися до пандемії (COVID-19), яка насувається на територію України?!

Як за три місяці ми не закупили жодного тесту на корона вірус? Жодної тонни масок? Жодного апарату штучної вентиляції легень?», – написав на своїй сторінці у Facebook Степан Барна.

Він акцентував: «Сьогодні в мене принципова позиція, як і у всієї «Європейської солідарності»: поки не буде запропоновано конкретної стратегії щодо забезпечення лікувальних закладів в рамках боротьби з коронавірусом у Тернопільській області, ми не мовчатимемо».

Чого вдалося досягти за результатами сесії обласної ради і що ми маємо сьогодні, – це:

  • внесені зміни до обласного бюджету на 2020-ий рік;
  • передбачено 27 млн. грн. на придбання медичного обладнання, засобів індивідуального захисту та боротьби з коронавірусом;
  • виділено 4,2 млн. грн. на реєстрацію 42 автомобілів екстреної допомоги, які ми придбали у 2019 році за ініціативи п’ятого президента України Петра Порошенка;
  • спрямовано 3,5 млн. грн. на придбання серверу для Тернопільського обласного центру громадського здоров’я.

У питання безпеки та здоров’я українців ніхто не може бути байдужим!
Бережіть себе і своїх рідних!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *