Степан Барна: В питаннях України всі, незалежно від партійної приналежності, мають бути разом

Сьогодні керівники фракцій політичних сил в Тернопільській обласній раді підписали спільне звернення до вищого керівництва держави про недопущення здачі інтересів України під час зустрічі у нормандському форматі.

«Вчора заява лідерів фракцій, котрі представлені в парламенті, а сьогодні позиція депутатів і голів фракцій у Тернопільській обласній раді є свідченням того, що у парламенті і поза ним формується коло політичних сил, що стоять чітко на проукраїнській позиції та відстоюванні українських інтересів, – зазначив голова фракції «Європейська солідарність» у Тернопільській обласній раді Степан Барна під час спільної заяви керівників фракцій щодо недопущення порушення національних інтересів України під час переговорів в Нормадському форматі, які мають відбутися 9 грудня у Парижі.

«Ми застерігаємо про «червоні лінії» і виклики, котрі мають місце в розрізі політики, що формується у Західній Європі та Росії. А саме: спроба надати особливий статус окупованим територіям; провести амністію бойовикам, котрі вбили понад 13 тис. цивільних і військових в Україні; провести місцеві вибори, в такий спосіб легітимізувати, по суті, наявні там терористичні організації тощо. Для нас це принципово недопустима позиція! Тому наголошую, що в питаннях України всі, незалежно від партійної приналежності, мають бути разом», – підкреслив Степан Барна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *