Степан Барна: З російським окупантом потрібно битися на всіх фронтах (відео)

Каплиця-пантеон на честь Героїв АТО у селі Лішня Кременецького району – це не просто місце пам’яті. Це місце, де щороку 7 серпня збираються родини наших загиблих Героїв з усієї України на Всеукраїнську прощу.

Сьогодні там також освятили пам’ятник усім загиблим та відбулася спільна молитва. Разом з рідними наших воїнів був також Степан Барна, який будучи головою Тернопільської ОДА, постійно спілкувався та опікувався родинами загиблих.

Він наголосив: «6 серпня Україна втратила чотирьох Героїв, морпіхів… Хлопцям було від 20 до 31 року. Їхня смерть – це наслідки «хлібного перемир’я», про яке домовилися у Мінську. Наслідки заборони нашим військовим стріляти у відповідь, тоді як бойовикам не писані жодні правила та заборони».

За його словами, сьогодні наше завдання об’єднатися та відстоювати ті єдині принципи, які напрацьовували протягом останніх років у боротьбі з російським окупантом. «Маємо згуртуватися, щоб битися з ним на всіх фронтах – економічному, дипломатичному, культурному, політичному, духовному. Не відступати і не здавати інтересів нашої держави та пам’ятати, що гарантом її міцності та безпеки є відроджена українська армія. Не мовчати та обороняти – ці принципи мають бути визначальними. І найголовніше: звертаюся до Володимира Зеленського, не забороняйте вогонь у відповідь, бо ціна занадто висока…», – акцентував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *