Студентська миля у Тернополі об’єднала викладачів і студентів

Останній день весни виявився насиченим для університетської спільноти ТНПУ ім. В. Гнатюка. Університет відвідав директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України А.Г.Шевцов.

І, вже традиційно, викладачі та студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка долучились до Всеукраїнського пробігу “Студентська миля”.

Студенти та працівники університету, незважаючи на похмурну погоду, зібрались біля головного корпусу університету та організованою колоною з символікою ТНПУ ім.В.Гнатюка, піснями та хорошим настроєм вирушили на Театральний майдан, де разом з представниками інших тернопільських закладів освіти провели святкове спортивне дійство – Всеукраїнський забіг, присвячений закриттю ХIV Всеукраїнської Універсіади України (ініціатори – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України разом із Спортивною студентською спілкою України).

До речі, участь у заході сьогодні взяли також заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, ректор Луцького національного технічного університету Савчук Петро, керівник комітету з фізичного виховання МОН України Стеценко Вадим, ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко.

О 15.00 в Тернополі “Студентська миля” урочисто стартувала за маршрутом – Театральний майдан – вул. Руська – вул. Йосипа Сліпого – вул. Листопадова – вул. Грушевського – вул. Юліуша Словацького – бульвар Тараса Шевченка – Театральний майдан – фініш. Приємно відзначити, що ТНПУ ім.В.Гнатюка був представлений і найбільш масово, і найбільш яскраво. І не дивно, адже в університеті люблять фізичну культуру і спорт, популяризують здорове і цікаве дозвілля.

Очолювали університетську колону ректор професор Б.Б.Буяк та студентський актив, власним прикладом стверджуючи важливість здорового способу життя і активної життєвої позиції молоді.

Бадьорі і життєрадісні, представники ТНПУ ім.В.Гнатюка пробігли з позитивними емоціями і гордістю за спортивні традиції нашого краю. Адже саме наші студенти і випускники з року в рік демонструють спортивну доблесть і звитягу, здобуваючи нагороди найвищих рівнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *