Тарифи на проїзд у громадському транспорті Тернополіі – незаконні

“Визнати протиправним та нечинним рішення від 30 жовтня 2018-ого у редакції від 15 листопада 2018-ого”. Апеляційний суд задовольнив скаргу тернополянина щодо тарифів на проїзд у громадському транспорті Тернополя. Суд відбувся 16 квітня.

Чи виконає рішення суду міська рада, – поки невідомо. Журналістка “20 хвилин” звернулася за коментарем.

Нагадаємо, тернополянин Ростислав Небельський – юрист. Подав до суду на виконком ТМР 1 листопада 2018-ого року. Чоловік хоче повернути тарифи, які діяли в місті до 30 жовтня 2018-ого року, тобто готівкою 5 грн у маршрутках та 4 грн у тролейбусах. Засідання, яке відбувалося 31 січня, відтермінували, оскільки представник виконкому має донести необхідні для розгляду справи документи. Продовжили розгляд справи 12 лютого. Ч На останньому судовому засіданні суд не задовольнив позов. Чоловік подавав апеляцію. І виграв. – З моменту оголошення рішення суду тарифи незаконні, – каже Ростислав Небельський. – Якщо сьогодні валідатори в громадському транспорті не переведуть в режим попередніх тарифів, тобто 4 і 5 гривень, то оплату можна не здійснювати.

Завтра, 17 квітня, вони всі мають бути переведені. На суді був начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський та представник виконкому міської ради. Я все зафіксував на відео. Якщо зараз хтось казатиме, що немає текстового варіанту рішення суду, а воно буде через днів десять, то є відео. А рішення вступає в силу з моменту оголошення.

Як пояснює юрист, після скасування рішення, мають розпочати процедуру громадських обговорень. І рішення суду автоматично відновлює дію попереднього рішення про тарифи (4 і 5 грн). В міській раді кажуть, що чекають офіційного рішення суду. Тарифи на проїзд у всьому громадському транспорті Тернополя (у маршрутках, тролейбусах та автобусах) станом на 17 квітня 2019 року та у всі наступні дні залишаються без змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *