Тернопіль відвідав відомий релігієзнавець, бранець Кремля

Мали нагоду (07.03.19 ) зустрітися з Ігорем Козловським (легендарним релігієзнавцем, фахівцем з історичних, релігійних та психофізичних систем , Президентом Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків і з недавнього часу нашим наставником). Спочатку на історичному факультеті ТНПУ говорили про особисту мужність пана Ігора, і звісно про перепитії в сучасному світі ( від релігії до політики ) та місце в них України. Оскільки хотілося б осмислити більше питань, виникла ідея запропонувати випити кави та прогулятися вечірнім Тернополем. За сприяння ініціативі вдячні Еллі Володимирівній Бистрицькій (професор, Зав.кафедрою Всесвітньої історії та релігієзнавства), Міську Володимиру Володимировичу (декан історичного факультету) та Шумаді Володимиру (секретар Міської ради Тернополя). Приємним бонусом стала екскурсія в підземелля Катедри, а невдовзі і можливість помилуватися видом з дзвіниці на місто. Про Храм радо розповідали Отці, також подарували книги про історію Катедри ( автор о.В.Козак ). Дякуємо за просвіту!

Найбільш гармонійним ,важливим був діалог уже в неформальній атмосфері, де сповна вдалося розставити всі крапки, знайти відповіді на всі запитання та напродокувати нові.

Члени студентського релігієзнавчого товариства змогли надихнутися приємними емоціями, відвертим спілкуванням без субординації чи незручностей.

Дякуємо за сприяння та підтримку студентства в починаннях!

Центр дослідження духовної культури Тернопільщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *