Тернопільщина бере участь у форумі регіонів України та Республіки Білорусь

Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі Президентів обох держав триває протягом 3-4 жовтня у Житомирі.

Мета форуму — представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

У засіданні Українсько-Білоруської Консультативної ради ділового співробітництва, офіційній зустрічі голів регіонів України з білоруською делегацією бере участь тимчасово виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак.

В рамках форуму Тернопільська область яскраво репрезентована на ярмарку продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва. Зокрема, ресторація “Леліва” представлена крафтовими “старотарнопільськими” напоями: настоянками, наливками, лікерами. На стенді Асоціації равликів України можна дегустувати різні види цієї продукції: охолоджені, заморожені та мариновані равлики. ТМ Швейків представляє сидр та інші плодово-ягідні вина власного виробництва, а етно-майстерня “Коза Дереза” – етно-сувенірну продукцію, намиста та український національний одяг.

Пленарне засідання Форуму за участі Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка відбудеться 4 жовтня.

Довідково:

Тернопільська область активно співпрацює з Республікою Білорусь в рамках Угоди про торговельне-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Тернопільською обласною державною адміністрацією України та Брестським обласним виконавчим комітетом Республіки Білорусь. У 2019 році відбувався обмін делегаціями, зокрема в рамках участі у Міжнародному Форумі ділових контактів ,,БРЕСТ – 2019” та Міжнародному інвестиційному форумі „Тернопільщина Invest – 2019”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *