Тернопільщина сплатила понад 61 млн грн податкового боргу

Впродовж січня–березня 2019 року 329 юридичних осіб, які допустили податковий борг на початок року, скоротили його на 61,7 млн гривень. Зокрема, 235 суб’єктів господарювання виплатили 52,7 млн грн податкової заборгованості.

За рахунок погашення податкового боргу у першому кварталі цього року до зведеного бюджету надійшло 11,2 млн грн, що на 2,9 млн грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року. При цьому державний бюджет отримав 6,8 млн грн, а це плюс 1,7 млн грн до минулого року.

Таких результатів вдалося досягти завдяки комплексу вжитих заходів задля скорочення податкового боргу. Зокрема, у січні–березні 2019 року фахівці фіскальної служби області подали до суду 20 звернень щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму податкового боргу 18,5 млн гривень. Органи правосуддя задовольнили 11 таких звернень на суму 2,1 млн гривень. Щодо стягнення активів фізичних осіб через органи державної виконавчої служби, то до суду направлено 7 позовів на суму податкового боргу 2,4 млн гривень.

За рахунок реалізації безхазяйного майна до зведеного бюджету надійшло 321,3 тис. грн, що на 11 тис. грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Зокрема держбюджет отримав 54,5 тис. грн, а це 10,4 тис. грн плюс до минулого року. До місцевих бюджетів надійшло 266,8 тис. гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *