Тернопільщина за підсумками 2018 р. посіла 7 місце

Оцінка роботи області відбувається за більш ніж 70-ти показниками. Завдяки тому, що в регіоні протягом останніх чотирьох років вдалося максимально оптимізувати роботу та налагодити співпрацю з органами влади різних рівнів – сьогодні маємо позитивний результат. За показниками соціально-економічного розвитку у 2018 році наша область посіла гідне сьоме місце серед усіх регіонів України. Тоді як у 2014-ому ми займали 21-шу сходинку.

«Сьогодні ми маємо говорити про сталий розвиток регіону і передумови для цього є достатньо позитивними», – наголосив  голова ТОДА Степан Барна під час колегії облдержадміністрації.

Він акцентував, що робити аналіз показників соціально-економічного розвитку надзвичайно важливо. Адже це дає розуміння загальної картини розвитку області.

«Уже за чотири місяці поточного року бачимо зростання загального фонду місцевих бюджетів області на 20,4%, які тепер складають 1,3 млрд. грн. Якщо врахувати, що загальний фонд власних доходів у 2014 році складав лише 1,1 млрд. грн., то сьогодні в нас достатньо позитивна динаміка. 2019 рік плануємо завершити із показником 5 млрд. грн.», – зазначив голова ТОДА.

При цьому, протягом січня-квітня 2019-го в області:
* зареєстровано 2 045 нових фізичних осіб-підприємців,
* 210 юридичний осіб-підприємців,
* створено 3 515 нових робочих місць,
* залучено 1,7 млрд. грн. капітальних інвестицій, що на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *