Тернопільщина знову у вогні

2 жовтня в Тернопільській області підрозділи пожежно-рятувальної служби 13 разів залучались до ліквідації пожеж сухої трави та пожнивних залишків.

10:12. В м. Копичинці Гусятинського району виникла пожежа сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 10 м.кв. Загорання ліквідовано черговим караулом 22-го державного пожежно-рятувального поста 10-ї ДПРЧ.

12:10. В м. Борщів виникла пожежа сухої трави та сміття на території одного з приватних домогосподарств на площі 30 м.кв. Загорання ліквідовано черговим караулом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини.

12:24. В с. Петликівці Бучацького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,1 га. Загорання ліквідовано черговим караулом 9-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14:48. В с. Максимівка Збаразького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 30 м.кв. Загорання ліквідовано черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14:59. В с. Задарів Монастириського району виникла пожежа сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 4,5 га. Загорання ліквідовано черговим караулом 19-ї державної пожежно-рятувальної частини.

15:14. Поблизу с. Ангелівка Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 2 га. Загорання ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

16:12. В м. Заліщики виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 80 м.кв. Загорання ліквідовано черговим караулом 15-ї державної пожежно-рятувальної частини.

17:01. В с. Петриків Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1 га. Загорання ліквідовано черговими караулами 2-ї державної пожежно-рятувальної частини та частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

17:36. В с. Сороки Бучацького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,8 га. Загорання ліквідовано черговим караулом 9-ї державної пожежно-рятувальної частини.

18:45. В м. Тернопіль на вул. Дорошенка виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 30 м.кв. Загорання ліквідовано черговим караулом частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

19:12. В м. Борщів виникла пожежа сухої трави та сміття на відкритій території на площі 24 м.кв. Загорання ліквідовано черговим караулом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини.

19:45. В с. Петриків Тернопільського району виникла пожежа пожнивних залишків та сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено пожнивні залишки та суху траву окремими осередками на загальній площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговими караулами 1-ї та 2-ї державних пожежно-рятувальних частин.

20:39. В с. Плоске Козівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 18-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Всього з початку 2019 року в області зареєстровано 1334  пожеж в природних екосистемах, на загальній площі понад 1131 га.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *