Тернопільщину відвідає Міністр екології та природніх ресурсів

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак відвідає Тернопільщину, щоб обговорити виконання природоохоронних програм та важливість регіональних планів управління відходами.

Програмою поїздки передбачається участь у круглому столі «Стратегія регіонального розвитку в контексті формування та реалізації екологічної політики на місцях» за участю керівництва області, посадових осіб державних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. У ході робочої наради відбудеться обговорення дії нових законів «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку», йтиме мова про важливість розробки регіональних планів управління відходами та ефективність використання «екологічних» коштів на місцях.

Під час поїздки Остап Семерак проведе селекторну нараду із залученням до обговорення керівників всіх районів та міст обласного значення, а також представників об’єднаних територіальних громад регіону.

По завершенні наради відбудеться брифінг для ЗМІ за участю Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, голови облдержадміністрації Степана Барни, начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ореста Сінгалевича.

Початок брифінгу о 10:30 у приміщенні Тернопільської ОДА (вул. Грушевського 8).

Акредитація за телефоном: 067 25 28 695

Також у рамках поїздки запланована зустріч Остапа Семерака зі студентами-екологами Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (ТНПУ).

Міністр прочитає відкриту лекцію щодо сучасних екологічних трендів, викликів перед Україною у контексті кліматичних змін та важливості зміни екологічної поведінки кожного громадянина нашої країни.

Зустріч зі студентами розпочнеться об 11:00 (орієнтовно) в приміщенні ТНПУ (вул. Максима Кривоноса, 2).

Крім того, Остап Семерак огляне очисні каналізаційні споруди у м. Чортків, які почали будувати та реставрувати у 2017 році за кошти, виділені з Державного екологічного фонду та обласного бюджету, а також поспілкується з керівництвом міста. Загальна кошторисна вартість проекту 62,4 млн грн.

Завершиться робоча поїздка Міністра екології та природних ресурсів відкриттям у Заліщиках реконструйованого офісу адміністрації національного природного парку «Дністровський каньйон» (орієнтовний час заходу 17:00).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *