Тернопільщину відвідав Посол Литви

Новопризначений голова Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Сопель сьогодні зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні паном Марюсом Януконісом, Почесним консулом Литовської Республіки у м. Тернопіль паном Ярославом Візняком, а також представниками литовського бізнесу.

Очільник області висловив вдячність за активну участь Литовської Республіки у наданні допомоги Україні, а також за підтримку територіальної цілісності держави. Також він подякував за організацію відпочинку та оздоровлення понад 300 дітей сімей військовослужбовців АТО з Тернопільщини у Тауразькому повіті.

«Литва є важливим торговельним партнером України з колосальними перспективами інвестиційного співробітництва. Тільки мережа Novus створила в Україні понад 5 тисяч робочих місць, що є дуже хорошим показником. Близько 250 литовських компаній і фірм з литовськими інвестиціями працюють сьогодні на теренах нашої держави», – зазначив Ігор Сопель.

Голова ОДА акцентував на важливості продовження співпраці та розвитку регіону. Також Ігор Сопель запросив представників литовської делегації на традиційний Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина ІНВЕСТ», який відбудеться у травні 2020 року.

Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні пан Марюс Януконіс привітав Ігоря Сопеля з призначенням на посаду голови ОДА та висловив наміри про подальшу співпрацю. Також він відзначив Тернопільську область як один з перспективних регіонів з привабливим туристичним та економічним потенціалом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *