Тернопільська ОДА співпрацюватиме з спілками учасників АТО/ООС

Підтримка учасників АТО/ООС і їхніх сімей серед важливих завдань для облдержадміністрації. Результати такої допомоги, державну підтримку воїнів обговорили сьогодні під час зустрічі очільник області Ігор Сопель та представники обласних спілок учасників АТО/ООС Тернопільщини і Миколаївщини.

Сторони поділились власним досвідом, напрацюваннями та планами. Проаналізували як відбувається підтримка учасників АТО/ООС та їхніх сімей , оздоровлення, реабілітація на Тернопільщині та Миколаївщині. Також обговорили ідею створення спеціального будинку для ветеранів, де кожен воїн матиме простір для розвитку, спілкування, психологічної допомоги та проведення часу з побратимами.

Голова ТОДА Ігор Сопель подякував воїнам за патріотизм і державницьку позицію та наголосив на всебічній підтримці зі сторони адміністрації.

«В області приділяється належна увага соціальному захисту учасників АТО/ООС, членів їхніх сімей та сімей загиблих воїнів. Це питання, яке перебуває на постійному контролі. Також ми сприяємо у працевлаштуванні ветеранів, наданні своєчасної медичної допомоги, отриманні земельної ділянки, забезпеченні житлом та оздоровленням», – зазначив очільник області.

Після зустрічі сторони підписали меморандум про співпрацю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *