Тернопільські школярі поступаються тільки столичним

Тернопіль посів друге місце серед міст України за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2019 році. Цьогоріч рейтинг склав інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» серед обласних центрів України.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.

Обласні центри у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих випускниками шкіл кожного обласного центру у 2019 році.

Випускники шкіл минулих років, які складали тести у 2019 році, у рейтингу не враховані. До слова, минулого року Тернопіль був у рейтингу третім, а у 2017-ому році – другим.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, такі показники місту вдалося досягнути завдяки систематичній праці освітян. Також такий високий рейтинг демонструє, що у місті належним чином налагоджений освітній процес та забезпечений освітній простір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *