Тернополян закликають не залишати велосипеди у під’їздах

Попит на велосипеди серед любителів легкої наживи зростає. Якщо проаналізувати, то двоколісник легше вкрасти, аніж мобільний телефон чи гаманець. Необхідно лише потрапити до під’їзду багатоповерхівки та мати з собою кусачки.
Мешканці краю дорогі велосипеди купують, а от про їх збереження не дбають. Здебільшого їх залишають на сходовій клітці в під’їзді сподіваючись, що трос, яким пристебнули транспорт, вбереже його від чужих посягань. Втратила недешевий двоколісник мешканка обласного центру.  У ніч з 13-на 14 квітня зі сходової клітки непомітно щезло 8 тисяч гривень – саме стільки вартував ровер. Не допоміг і захисний трос,  його злодій перерізав.
За фактом крадіжки відкрите кримінальне провадження. Поліцейські вкотре наголошують: надійно дбайте про збереження майна.
Не довіряйте коридорам і коморам таку дорогу річ, як велосипед, тому що в ці місця можна проникнути непомітно від вас. Обов’язково возіть з собою велозамок і пристібайте велосипед, навіть якщо залишаєте його без нагляду протягом короткого часу. Справа в тому, що велосипед при крадіжці, на відміну від інших речей, відмінно допомагає злодію втекти – сів ї поїхав. Пам’ятайте, що і цей засіб не вбереже від крадіжки, якщо транспорт залишити надовго без нагляду,  або ж  у темну пору.
Надійний спосіб зберігання – коридор чи балкон вашої квартири, гаражне приміщення з надійними замками і системою відеоспостереження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *