Тернополяни створили групу для допомоги онкохворим дітям

У Тернополі створили групу для допомоги та підтримки онкохворим діткам та їх родинам. Для дітей оргаізовують свята, купують ліки, забезпечують те, з чим не можуть впоратись їх родини.

Переважна більшість цих дітей після лікування повністю одужують і продовжують повноцінно жити. Але досить часто в боротьбі з хворобою їм потрібна допомога небайдужих людей. В цій групі буде подаватися інформація про потреби та лікарняне життя маленьких пацієнтів Тернопільського дитячого онкогематологічного відділення, — йдеться в описі групи.

Ми продовжуємо збирати кошти на придбання веносканера для дитячої онкогематології. З кожним днем ми все ближче і ближче до завершення збору. Дякую всім-всім, хто вніс свою частку допомоги!!!❤ Разом ми – сила, — пишуть в групі.

Днями для діток організували майстер-клас, де вони робили тюльпани для своїх мамів.

— Сьогодні дитяча онкогематологія була весняно-тюльпанова. Маленька Ангелінка, дуже позитивна і завжди усміхнена дівчинка, була під’єднана до крапельниці, але із задоволенням приєдналася до роботи. Свої тюльпанчики обіцяла подарувати мамусі. Наші хлопці – Ромчик та Ігорчик – сьогодні були трохи не в гуморі, все-таки, тривале перебування в лікарняних стінах і важке лікування робить свою справу….Просимо Господа, щоб для всіх хворих діток пошвидше закінчилися ці випробування і вони повернулися додому здоровенькими. Ми продовжуємо збирати кошти на придбання веносканера для дитячої онкогематології. З кожним днем ми все ближче і ближче до завершення збору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *