Тернополяни вшанували жертв трагедії на ЧАЕС мітингом-реквієм

26 травня у тернопільському парку Національного відродження біля меморіального комплексу «Жертвам Чорнобильської катастрофи та ядерних випробувань» відбувся мітинг-реквієм до 33-ої річниці аварії на ЧАЕС.

Вшанувати світлу пам’ять жертв трагедії та подякувати ветеранам-чорнобильцям прийшли рідні та близькі загиблих учасників ліквідації аварії, представники влади і духовенства та небайдужі тернополяни. Хвилиною мовчання і покладанням квітів присутні віддали шану мужнім людям, які виявили жертовність, високий патріотизм і ціною власного життя зупинили ядерну катастрофу.

«Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварії Чорнобильська катастрофа стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь, адже, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації, – зазначив міський голова Сергій Надала. – У Тернополі робиться багато кроків для забезпечення гідного життя та відновлення здоров’я всіх ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *