Тернополяни вимагають відставки Володимира Труша

На сайті Президента України зареєстровано петицію про відставку Володимира Труша. Її зареєстрував Яциковський Богдан Ігорович.

Наводимо текст петиції:
“З моменту призначення на посаду та до сьогоднішнього дня, новий очільник ОДА не вирішив жодної із нагальних проблем області.

Він не володіє ситуацією в області, не прислухається до думки фахівців.

А щодо боротьби з поширенням COVID -19 на теренах області, то складається враження, що це не в його компетенції. Факти говорять самі за себе. Голова ОДА запевнив громадськість, що під контролем ситуація в Монастириськах. І це тоді, коли там були інфіковані коронавірусом , а лікарі не мали навіть елементарних засобів захисту. Він Ігнорував та обмежувався відписками, щодо ситуації із поширенням вірусу COVID-19 у Почаївській Лаврі та прилеглих територіях, які зараз є епіцентром зараження.
Медикам Тернопільщини не виплачують заробітньої плати, а ім’я Володимира Труша, тим часом звучить у корупційних схемах області. Щодень нова брехня і жодних реальних дій.

За період перебування на посаді випадків поведінки та дій голови ОДА, які не відповідають ЗУ “Про місцеві державні адміністрації” назбиралось безліч. Тому просимо Президента України Володимира Зеленського розглянути питання щодо звільнення голови Тернопільської обласної державної адміністрації Труша Володимира Любомировича, як особи, що не відповідає займаній посаді”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *