Тернополянин повівся на шахрайську пропозицію обміну

Хоча незнайомець переконував жертву, що каблучка з чистого золота і тернополянин вірив, що здійснив вигідний обмін… аж поки не заніс «золото» до ломбарду – звідти подався до відділення поліції.

Зі слів тернополянина серед білого дня на перехресті сіл Біла та Чистилів Тернопільського району його транспортний засіб зупинив невідомий чоловік, найімовірніше ромської національності. Незнайомець благав виручити, мовляв, немає грошей, аби заправити авто, а дорога додому неблизька. Просив купити у нього масивну золоту каблучку лише за п’ять тисяч гривень.

Тернополянин спокусився на «вигідну» пропозицію, але розрахувався не грошима – з готівки віддав незнайомцю лише 200 гривень, решту – картками на придбання 150 літрів пального. Загальна вартість втраченого – майже чотири з половиною тисячі гривень.

Одразу після роботи тернополянин подався до найближчого ломбарду, аби оцінити реальну вартість виміняного золотого перстня, проте відповідь скупника його ошелешила: каблучка – зі звичайного жовтого металу.

Поліцейські внесли відомості за даним фактом до ЄРДР і кваліфікували частиною 1 статті 190 ККУ. Потерпілому ж, як і всім, хто шукає дармової вигоди, правоохоронці радять добре подумати, перш спокушатися на “вигідні” пропозиції незнайомих осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *