Тернополянин втратив майже 30 000 грн через псевдобанкіра

До поліцейських краю продовжують надходити звернення громадян про крадіжки з банківських карток. Люди довіряють аферистам та втрачають гроші.
Втратив чималі кошти з картки 49-річний мешканець Тернополя. Псевдопрацівник банку зателефонував до чоловіка та представився працівником служби безпеки банку. Налякав клієнта інформацією, що  з його картки невідомі спробували зняти готівку необхідно негайно оновлювати захисні дані.
Психологічний підхід спрацював – жертва швидко та без роздумів повідомила усі дані для зміни паролів. СМС-повідомлення про завершення шахрайської справи потерпілий  отримав за декілька хвилин – з картки зняли увесь залишок – 28700 гривень. Замість захистити себе від крадіжки, потерпілий сам допоміг себе ошукати.
Вкотре нагадуємо – не довіряйте незнайомим людям! Ні в якому разі не надавайте  дані своєї картки навіть людині, що представилася співробітником фінансової установи. Банк ніколи не запитуватиме у клієнта персональну інформацію. У випадку, коли до вас телефонують під приводом змінити паролі перевести гроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають  захисні дані, кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділені банк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *