Тривають пожежі в екосистемах області

15 квітня о 14:29 в с. Велика Березовиця Тернопільського району, по вул. Зеленій, виникла пожежа сухої трави та очерету на площі 1,5 га. Пожежу ліквідовано черговою зміною ЧСПТ АРЗ СП Управління.Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

15 квітня 19:11 в с. Старий Збараж Збаразького району, по вул. Ополянника, виникла пожежа сміття на стихійному сміттєзвалищі на площі 0,004 га.Пожежу ліквідовано черговим караулом 4 ДПРЧ Управління.Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

15 квітня 21:54 в с. Бедриківці Заліщицького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,015 га.Пожежу ліквідовано черговим караулом 15 ДПРЧ Управління.Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

16 квітня 03:23 В м. Монастириська по вул. Підгородній виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,5 га.Пожежу ліквідовано черговим караулом 19 ДПРЧ Управління, під час гасіння врятовано 3 будівлі.Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *