Тривають пожежі в екосистемах Тернопільщини

09:55

В с. Великі Бірки Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

11:32

В с. Криве Підволочиського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 200 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим відділенням 24-го державного пожежно-рятувального поста 20-ї ДПРЧ.

11:45

В с. Підзамочок Бучацького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 9-ї державної пожежно-рятувальної частини.

11:45

В с. Потутори Бережанського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

12:37

В с. Застіноче Теребовлянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1,07 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

13:00

В с. Рудники Підгаєцького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.

13:11

В с. Вільховець Бережанського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 500 м.кв. Пожежу ліквідовано резервним караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14:27

В с. Підлісне Бережанського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1 га. Пожежу ліквідовано резервним караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14:48

В с. Надорожнів Бережанського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1,5 га. Пожежу ліквідовано резервним караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14:53

В сел. Гусятин на вул. Гаврилка виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 10-ї державної пожежно-рятувальної частини.

15:33

В м. Борщів на вул. Волківська виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини.

15:58

В с. Байківці Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 900 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Шляхтинці.

16:48

В м. Тернопіль на вул. Спортивна виникла пожежа сухої трави та сміття на відкритій території на площі орієнтовно 1,3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

16:49

В м. Козова на вул. Весела виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 18-ї державної пожежно-рятувальної частини.

17:25

В с. Підзамочок Бучацького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 700 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 9-ї державної пожежно-рятувальної частини.

18:12

В с. Ковалівка Монастириського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 19-ї державної пожежно-рятувальної частини.

18:34

В с. Вовківці Борщівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 0,4 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини.

19:10

В с. Колодно Збаразького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини, під час гасіння врятовано 1 житлову будівлю.

19:33

В с. Саранчуки Бережанського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

19:34

В с. Озерна Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 0,1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Озерна.

20:00

В м. Монастириська виникла пожежа сухої трави та сміття на відкритій території на площі орієнтовно 1,5 га. Пожежу ліквідовано резервним караулом 19-ї державної пожежно-рятувальної частини.

20:12

В с. Гайок Бережанського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 700 м.кв. Пожежу ліквідовано резервним караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

21:00

В с. Застінка Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

21:59

В м. Підгайці виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.

23:35

В с. Підзамочок Бучацького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 200 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 9-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *