Цього року тернопільські школи закінчило 1239 випускників

27 червня центральними вулицями Тернополя пройшла урочиста хода випускників загальноосвітніх навчальних закладів, що стартувала біля Надставної церкви та завершилася на Центральному стадіоні. Святкову колону очолили міський голова Сергій Надал, освітяни, представники влади та депутати.

Очільник Тернополя привітав цьогорічних випускників із завершенням шкільного навчання та спільно з начальником управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольгою Похиляк вручив 132-ом випускниками медалі за успіхи та досягнення у навчанні, а також нагородив переможців конкурсу на кращий вишиваний український костюм.

«Шановні випускники! Сьогодні ви йдете у повноцінне доросле життя. Ви – майбутнє нашого міста та нашої країни. Ви – нове покоління, еліта нації, яка буде розбудовувати нову сучасну українську державу, за яку вмирали наші герої на Майдані та на Сході України, – зазначив Сергій Надал. –  І це не високі слова, це – істина. Адже нам треба йти у майбутнє, реалізовувати в Україні найкращі європейські та світові досягнення, але на основі українських традицій та християнських норм моралі. І саме Ви будете генераторами позитивних змін і тими, хто буде розбудовувати справжню демократію та поведе нашу країну у Європейський Союз. Щасти вам у всьому! В добру путь! І бажаю вам жити за заповітом Великого Тараса: «Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь…».

Привітала тернопільських випускників і заспівала для них під час святкування і відома українська виконавиця ZOZULYA.

До слова, цьогоріч у Тернополі завершили навчання 1239 випускників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *