У Кременці назріває техногенна катастрофа

У місті Кременець, що на Тернопільщині, люди скаржаться на діяльність приватного підприємства «Кременчанка», яке займається сушінням та імпортом зерна. Зокрема, місцеві мешканці потерпають від відходів виробництва.

Про це на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» розповів депутат Тернопільської міської ради Віктор Генсерук, який і на собі відчув негативний вплив залишків від сушіння зерна, що осідають повсюди та заважають нормально дихати.

–  Вулиця Березина – моя рідна вулиця, де пройшли дитячі та юнацькі роки. На місці колишньої меблевої фабрики зараз працює ПП «Кременчанка». З одного боку, добре, адже люди забезпечені роботою, з іншого —  є велика проблема , бо сам елеватор не обладнаний жодними фільтрами. Відходи виробництва літають по всій вулиці та осідають на подвір’ях кременчан. Також виробництво негативно впливає на здоров’я мешканців вулиці, – говорить Віктор Генсерук.

Проблема техногенного характеру не нова, адже підприємство працює вже давно. Та будь-які спроби вирішити питання для кременчан закінчувались невдало. Тож люди потерпають від головних болей, дискомфорту в горлі та кашлю, які вже не сила терпіти та закликають місцеву владута компетентні органи вплинути на ситуацію, яка заважає їм повноцінно жити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *