У міській раді переконують, що проблем із зарплатами бюджетників не буде

18 грудня відбулася 42 сесія Тернопільської міської ради, основним завданням якої було прийняти зміни до бюджету громади на 2019 рік для забезпечення необхідного фінансування всіх галузей, а також виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери міста.

Відповідно до змін, дохідну частину місцевого бюджету на 2019 рік збільшено на 1 млн грн за рахунок субвенцій з обласного і державного бюджетів та на 12, 9 млн грн за рахунок внутрішніх перекидок між головними розпорядниками коштів. Близько 7 млн грн з цих грошей спрямовано на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери міста.

«Враховуючи завершення бюджетного року, кошти, в основному, спрямувалися на виплати зарплат усім вчителям, працівникам установ культури, сфери молодіжної політики, спорту, охорони здоров’я, – відзначив міський голова Тернополя Сергій Надал. – На відміну від інших міст  області та країни, ми завершуємо цей рік без заборгованості з виплати заробітної плати, незважаючи на те, що уряд не профінансував ці потреби в повній мірі. Ми ці кошти виділили з місцевого бюджету, зменшивши обсяг запланованих робіт з капітальних ремонтів у місті».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *