У Підволочиську відкрили Пансіонат для літніх людей та осіб з інвалідністю

24 листопада, за участі директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадима Боярського, заступника голови Підволочиської районної державної адміністрації Назара Білика, голови Підволочиської селищної ради Віталія Дацка, директора комунального закладу «Територіальний центр надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради» Оксани Капелусь відбулось відкриття відділення стаціонарного догляду для людей похилого віку та осіб з інвалідністю в смт Підволочиськ.
У привітальному слові Вадим Боярський передав слова вдячності за завершену успішну роботу голови обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля: «Люди похилого віку потребують нашої уваги та забезпечення комфортних умов проживання. Мені щиро хочеться, щоб тут їм було тепло, затишно, щоб вони почувалися, як вдома».

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам проведено реконструкцію та капітальний ремонт корпусу № 2 на суму 1 млн 310 тис. 320 грн., за кошти місцевого бюджету Підволочиської ОТГ, тротуарною плиткою облаштувано прилеглу до корпусу територію на суму 198 тис.103 гривень. Крім цього, з державного бюджету місцевому бюджету були виділені кошти в сумі 1 млн 288 тис. 84 грн., для проведення реконструкції та капітального ремонт корпусу № 3, з місцевого бюджету на облаштування прилеглої території та огорожі додатково виділено 187 тис. гривень.

Для повноцінного функціонування новоствореного відділення стаціонарного догляду були залучені благодійні надходження районної організації Товариства Червоного Хреста України в Тернопільській області на суму 5,5 тис. гривень, Контенентал фармерз груп „Агрохолдинг Мрія”, БО „Благодійний фонд „Міжнародна асоціація підтримки України” на суму 135,4 тис. грн., приватні підприємці на суму 2,5 тис. гривень.
Дане відділення розраховане на проживання 16 людей стаціонарного проживання, а також на денне перебування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *