У Тернополі уже 26 підтверджених випадків COVID-19

На засіданні оперативного штабу традиційно  обговорили стан епідеміологічної ситуації в м. Тернополі та області щодо захворюваності на COVID-19. Лікар – епідеміолог  Володимир Паничев надав статистику захворюваності станом на 17 квітня 2020 року.

На 10 ранку кількість підозр становить загалом 682, з них – 43  випадки зафіксовано за останню добу. За результатами досліджень загалом підтверджено 353  випадки захворювання COVID-19,  у т.ч. за останню добу – 20 нових випадків. В цілому кількість осіб, що одужали –  25, у т.ч. за останню добу – 7.

«Враховуючи усі показники на 100 тис. населення, серед хворих 33,9 випадки в області, у місті –  11,8. Позитивним є те, що у віковій групі ризику, а саме людей у віці старше 65 років, показник захворюваності набагато нижчий, ніж в області, така ж ситуація і серед дитячого населення. Загальна тенденція реєстрації випадків є незмінною і знаходиться в межах 20- 25 випадків», – зазначає Володимир Паничев.

Як розповідає начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак, на 37 – й день карантину в м.Тернополі, загалом під початку епідемії коронавірусу COVID-19 підтвердили у 26 тернополян. 23 з них добре себе почувають і перебувають на амбулаторному лікуванні – вдома, ще троє тернополян – проходять лікування в Тернопільській лікарні швидкої медичної допомоги. Всього у Тернополі на самоізоляції перебуває 561 людина. У Тернопільській міській лікарні № 3, яка визначена місцем обсервації, на сьогодні перебуває 7 пацієнтів.

«Вікова структура осіб, що захворіли, у віці 30  – 49 років. Важких пацієнтів немає, немає також тих, хто потребує підключення до апарату штучної вентиляції легень», – додає Василь Даньчак.

До слова,  лікарні Тернополя забезпечені усіма необхідними засобами захисту на 30 – 60 днів, про точну кількість можна прочитати тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *